BMW i Serisi

BMW i Serisi

BMW i, sürdürülebilir ve geleceğe dönük mobilite için kapsamlı bir konsepttir. Geleceği okuyarak elektrikli araçları ve mobilite hizmetlerini, ilham verici dizaynı ve kendini yüksek miktarda sürdürülebilirlik üzerinden belirleyen yeni bir premium anlayışını ifade eder. Yenilikçi araçlarla heyecan verir.

Şehir içi dolaşım için istikrarlı bir sürdürülebilirlikle ve yenilenebilir enerji kullanımına yönelik tasarlanmış emisyonsuz bir otomobil olan elektrikli BMW i3 ve spor otomobilin yarını olan BMW i8.

BMW i, vizyoner elektrikli araçları ve mobilite hizmetlerini, esin verici tasarımı ve kendini büyük ölçüde sürdürülebilirlik üzerinden tanımlayan ve bütünsel bir yaklaşımı izleyen yeni bir premium anlayışını ifade eder: Kişiye özel araç konseptleriyle, değer zincirinin tamamında sürdürülebilirliğe ağırlık vermesiyle ve komple bir dizi tamamlayıcı mobilite hizmetleriyle BMW i bireysel mobilite anlayışını yeniden çiziyor.

BMW i3

BMW i ileriye dönük otomobiller, eksiksiz bir ağ altyapısı ve günlük mobilite açısından yeni bir biçim oluşturan yenilikçi hizmetler sunmak üzere, bütünsel sürdürülebilir ve geleceğe dönük mobilite kavramının temsilcisidir.

Elektrikli ve heyecan verici; şehir içinde günlük kullanım için sürdürülebilir şekilde tasarlanmış BMW i3, ileriye dönük tasarımı ve yenilikçi BMW eDrive şanzımanıyla mobilite kavramını yeninden tanımlıyor.

BMW i3
BMW i3
BMW i3
BMW i3

BMW i8

BMW i8, bir spor otomobilin performansını kompakt bir otomobilin tüketimiyle bir araya getirir. Etkileyici bir verimlilik ve sürdürülebilirlik sunar. Son derece düşük tüketim ve CO2 emisyonuyla olağanüstü bir dinamik sürüş deneyimi sunan plug-in hibrid bir otomobildir.

BMW i8
BMW i8
BMW i8
BMW i8

“BMW i Serisi” üzerine bir düşünce

  1. Bu araçlar geleceğin araçlarıdır. Bu tür yenilenebilir enerji kaynağı ile çalışabilen araçları desteklememiz gerekiyor. Önemli olan bir diğer husus ise araç şarj ünitelerinin sayısının artması gerekiyor. Yani ülke olarak biraz gerideyiz. BMW yapınca tutma ihtimali yükseliyor. Umarım bu araçlar çoğalır.

Bir Cevap Yazın