Terrace Plus Yeni Nesil Villa Konsepti

Terrace Plus Yeni Nesil Villa Konsepti

İnanlar’ın Zekeriyaköy’de yapımı devam eden projesi Terrace Plus villa tipi konutlardan oluşan yerleşimiyle, yaşam alanlarında farklı tasarımıyla öne çıkıyor.

Üçüncü köprü ve dünyanın en büyük havalimanı projeleriyle değeri gün geçtikçe yükselen Zekeriyaköy’de bambaşka bir hayat tarzı doğuyor. Terrace Plus’ın şeffaflıkla bütünleşen çelik konsepti ile İstanbul yaşamında kalite ve şıklık ilk defa bu kadar uyumla bir araya geliyor. İnanlar’ın 19.625 metrekarelik bir arazi üzerinde 27 bloka dağılan villa tipinde 54 konuttan oluşan yeni projesi Terrace Plus’ın sıra dışı konsepti mimar Ahmet Alataş’ın imzasını taşıyor.

Terrace Plus’ta bütün araç trafiği yer altına alınarak, tüm arazinin sadece yayalara açık bahçeler şeklinde değerlendirilebildiği alanda müstakil evler yerleştirilmiş. Bu sayede konut sahipleri çocuklarını gönül rahatlığıyla bahçede oynamaya bırakabiliyor. Geniş bir alanda hiçbir araç trafiğine maruz kalınmadığından arabaların yarattığı görsel ve çevresel kirlilik bertaraf ediliyor. Ayrıca kot farkı sayesinde gün ışığı alabilecek şekilde düzenlenen garajlarda da yer altında olunduğu hissi yaşanmıyor. Projedeki yapıların tamamı doğu-batı cepheli olarak yerleştirildi. Böylece kotların her birine gün ışığı ve hava sirkülasyonu eşit şekilde dağıtılıyor, tüm villalar avantajlı konuma sahip. Cephe kaplamalarında kullanılan güneşten koruyucu malzemeler sayesinde konutlar yazın aşırı sıcaktan korunuyor.

Terrace Plus evlerinde tasarımdaki şıklığa teknolojik ayrıcalıklar eşlik ediyor. Villalardaki touch paneller ile ısınmadan aydınlatmaya her detay kolayca kontrol edilebiliyor, internet üzerinden bilgisayar, akıllı telefon veya tablet ile bu özelliklere uzaktan ulaşılabiliyor. Akıllı ev sistemleriyle donatılan villalarda her odada merkezden yayınlanan en az 60 kanal ücretsiz izleniyor. Tüm villalarda site güvenliğiyle irtibatlı, 24 saat kapalı devre görüntülü güvenlik sistemi bulunuyor. Açık yüzme havuzu, güneşlenme terası, fitness merkezi, sauna, süs havuzları, açık hava yürüyüş parkurları projenin diğer detayları arasında.

Terrace Plus‘ın örnek villasını haftanın 7 günü hizmet veren İnanlar Zekeriyaköy Tanıtım Ofisi’ni ziyaret ederek deneyimleyebilirsiniz. Her Pazar misafirlerini özel olarak ağırlayan ofiste, sevdiklerinizle hem keyifli saatler geçirebilir hem de çok özel bir deneyim yaşayabilirsiniz.

444 2  002
www.terrace-plus.com

Terrace Plus
Terrace Plus

Bir Cevap Yazın