Terrace Tema

Terrace Tema

Atakent’in prestijli yaşam projesi Terrace Tema 50 yıllık İnanlar deneyimiyle tamamlandı. Konforlu bir yaşam alanına sahip olmak ya da kazançlı bir gayrimenkul yatırımı yapmak istiyorsanız Terrace Tema’da yerinizi alın. Terrace Tema’da hayata değer katacak tüm ayrıntılar düşünüldü: Açık ve kapalı yüzme havuzları, güneşlenme terası, vitamin bar, reflektif havuzlar, fitness merkezi ve sauna, masaj odası, çocuklar için yaş gruplarına göre düzenlenmiş oyun parkları, Zen bahçeleri, ortak kullanım kat bahçeleri, 360° panoramik seyir terasları, tenis kortu, basketbol ve futbol sahası, yürüyüş parkurları, barbekü alanları ve amfitiyatro…Yakınlardaki Arena Park AVM, Starcity AVM, 212 AVM ve Mall of Istanbul ile tüm ihtiyaçlarınız yanı başınızda.

26.500 metrekare ortak yaşam alanına sahip Terrace Tema, 30 ve 40 katlı iki kulede 416 daireden oluşuyor. Marmara Denizi’nin ve Küçükçekmece Gölü’nün panoramik manzararasına sahip Terrace Tema’da yeşille iç içe yaşamak isteyenler için 23 kat bahçesi var. 3.40 metre kat yüksekliği, her mevsim aktif havalandırma sistemi, her dairede ve odada açılabilir pencerelerle Terrace Tema daireleri son derece ferah. Açık ve kapalı otopark seçeneklerine sahip Terrace Tema’da depolama alanları ve olası bir elektrik kesintisi durumunda binaları tam kapasite besleyecek güçte jeneratör ayrıcalıkları da sizi bekliyor.

İnanlar’ın yüksek kalite standartları, yarım asırlık uzmanlık ve tecrübesi, Terrace Tema’da en kaliteli malzeme kullanımıyla zirveye tırmanıyor. Radye temel üzerine betonarme konvansiyonel kalıp sistemi ile inşa edilen Terrace Tema projesinde Türkiye’de çok az projede kullanılan C50 sınıfı beton tercih edildi.

444 2 002
www.terracetema.com

Bir Cevap Yazın